Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Informacje na temat zasad korzystania z Serwisu i praw autorskich

 

Źródła informacji i odpowiedzialność Serwisu

Korzystanie z informacji zawartych na stronach serwisu Najlepsze Firmy!!! www.FIRMY.info.pl jest bezpłatne. Wszelkie informacje opublikowane w Serwisie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł i wg Serwisu mogą być uznane za wiarygodne. Tym nie mniej, Serwis nie może w pełni zagwarantować aktualności wszystkich informacji oraz ich 100% zgodności ze stanem faktycznym, ponadto część materiałów stanowi wyłącznie opinie, sugestie i komentarze autorów artykułów, a znaczna część jest ofertą Partnerów/Klientów Serwisu i treść w nich prezentowana należy do ich wyłącznej własności. W związku z tym Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu ewentualnych decyzji finansowych i handlowych.

Oficjalnym źródłem informacji giełdowych jest "Ceduła Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie". Oficjalnym źródłem informacji o obrocie papierami wartościowymi na Centralnej Tabeli Ofert jest "Biuletyn Informacyjny CeTO S.A.". Oficjalnym źródłem informacji o obrocie papierami wartościowymi na Warszawskiej Giełdzie Towarowej S.A. jest "Ceduła Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A.". Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa do treści zawartych w Serwisie są zastrzeżone. W szczególności prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają przepisom Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Wykorzystywanie danych pochodzących z Serwisu wymaga zgody Serwisu.

Wszelkie prawa do wyglądu Serwisu, układu elementów graficznych i tekstowych, fotografii, sposobów działania itp. są zastrzeżone.

Wszelkie znaki towarowe, handlowe, marki itp. użyte w Serwisie należą wyłącznie do ich właścicieli prawnych i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.