Szukaj

Budownictwo

Firmy budowlane - materiały - mieszkania - inwestycje

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami z branży budowlanej. Poznaj ofertę naszych partnerów, którymi są najlepsze firmy budowlane w swoich regionach. Sprawdź czy i kiedy warto zaczynać inwestycję w nieruchomości, jakie są tendencje na rynku cen działek, mieszkań, materiałów budowlanych. Poznaj ofertę najlepszych kredytów hipotecznych.nasi partnerzy zapewniają kompleksowe prace budowlane na najwyższym poziomie. Jako ich klient będziesz zadowolony z dostawi jakości materiałów budowlanych oraz ich cen, a także z jakości i konkurecnyjności usług oferowanych przez nich.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zakład Usługowo-Stolarski Kejdrew

Piła Pierwsza
42-134 Truskolasy
tel. 664727515
Zakres działalności

Zakład Stolarski Kejdrew działa na terenie województwa Śląskiego od 2009 roku. Na swoim koncie mamy wiele ciekawych realizacji. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, gmin oraz innych jednostek terytorialnych. Nasze produkty odznaczają się oryginalnym wykonaniem, konkurencyjną ceną, niepowtarzalnym wyglądem. Wszystko wykonywane jest pod wymiar zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Produkujemy: architekturę ogrodową altany, domki letniskowe ,pawilony handlowe, wiaty, zadaszenia, przystanki autobusowe, place zabaw, drewutnie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

ARTDESIGN projektowanie i architektura wnętrz. Projektowanie wnętrz mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji. Projekty wnętrz użyteczności publicznej - restauracja, bar, hotel, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biuro, sklep, salon sprzedaży. Prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektu architektury wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu wnętrz - 10-letnie doświadczenie, wiele ponadczasowych realizacji.

Adres

ARTDESIGN architektura wnętrz

ul. Wrocławska 11/3
30-006 Kraków
tel. 0126330597

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, usługowych, służby zdrowia, oświaty, przemysłowych, inwentarskich, rozbudowy i adaptacje, projekty termomodernizacji, dociepleń i kolorystyki elewacji oraz inwentaryzacje budowlane. Oferujemy pomoc w pozyskaniu map opiniodawczych i do celów projektowych, uzyskaniu niezbędnych opinii i uzgodnień do projektu, uzyskaniu w imieniu inwestora pozwolenie na budowę. Oferujemy nadzór autorski i inwestorski. Zajmujemy się wykonywaniem ekspertyz budowlanych i okresowych przeglądów technicznych budynków. Mamy 25 lat doświadczenia w projektowaniu począwszy od małych garaży aż po wielkopowierzchniowe galerie handlowe. 10 lat doświadczenia w wykonywaniu przeglądów technicznych budynków mieszkalnych, biurowców, usługowych, przemysłowych i innych. 10 lat doświadczenia w wykonywaniu ekspertyz budowlanych - m.in. skutków oddziaływania metra na istniejącą zabudowę w Warszawie. Współpracujemy z najlepszymi konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, projektantami dróg, architektami zieleni oraz kosztorysantami, aby przekazać klientowi kompletne, gotowe do realizacji opracowanie projektowe. Zapewniamy profesjonalną usługę Inspektorów Nadzoru i Kierowników Budowy na etapie realizacji inwestycji naszych projektów. Staramy się utrzymywać najwyższy standard oferowanych usług, terminowość ich realizacji, konkurencyjność cen, tak aby nasza oferta spełniła oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy inwestorów indywidualnych, firmy, deweloperów, Wspólnoty Mieszkaniowe i zarządców nieruchomości.

Adres

Agencja Obsługi Inwestycji

Szumanie Pustoły 42
09-226 Zawidz
tel. 608436334

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów stworzonych przez nas jak również ich przygotowywanie nowych na polecenie klientów leży w ofercie naszej firmy. Klienci nasi mogą liczyć na profesjonalną jak też uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej pomocy technicznej, formalno-prawnej projekt domu, który wybierzesz ziści jakiekolwiek Twoje oczekiwanie.

Adres

MTM Styl - projekty domów

ul. Podleśna 14
15-227 Białystok
tel. 85 732 08 79

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Pracownia Projektowa 3koncept.pl świadczy usługi w zakresie projektowania architektoniczno – budowlanego, wykonywania inwentaryzacji budowlanych oraz Świadectw Charakterystyki Energetycznej. Wachlarz usług poszerzony został o internetowe drukowanie wielkoformatowe idrukowanie.pl.

Adres

Pracownia Projektowa 3koncept.pl

ul. Nadrzeczna 15
47-230 Kędzierzyn- Koźle
tel. 77-550 65 95

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Spec-Gate jest producentem bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Zajmujemy się również ich montażem i serwisem. Oprócz tego w naszej ofercie są również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety zewnętrzne, markizy. Częstochowa i Śląsk to główne tereny naszej działalności, jednak działamy również w innych województwach. Odwiedź naszą stronę www lub skontaktuj się z nami telefonicznie aby poznać dokładnie naszą ofertę - zapraszamy.

Spec-gate

Adres

Spec-Gate

ul. Ogrodowa 35A
42-263 Częstochowa
tel. 531670748, 604670748

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta (sprzedaż kostki brukowej +transport + przygotowanie podłoża i wykonanie podbudowy + ułożenie i zasypanie piachem), a także w samej sprzedaży kostki brukowej po bardzo atrakcyjnych cenach. Istotą działalności Sfinksa jest sprzedaż kostki brukowej na możliwie najkorzystniejszych dla klienta warunkach. Nasz asortyment obejmuje czołówkę krajowych i zagranicznych producentów wyrobów betonowych. Ponadto świadczymy również szereg usług dodatkowych, dzięki którym klient nie musi tracić czasu ani martwic się o sprawy związane z realizacją zamówienia.

Adres

Sfinks Reit Paweł

ul. Baśniowa 20, Kanie
05-805 Otrębusy
tel. 605 548 241

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

RP ComplexFirma RP Complex świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych, drogowych, odkrywkowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji, stabilizacji gruntu, odkrywek, wykopów, nasypów oraz wynajmu i serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego.

Adres

RP Complex Andrzej Prochownik

ul. Łanowa 50
32-050 Skawina
tel. +48.122763098
fax +48.122763098

 

Podkategorie

Architektura ogrodowa, altanki, domki letniskowe, wiaty.

Architektura, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz.

Biura projektowe, projektowanie, wizualizacje.

Bramy wjazdowe. Bramy segmentowe, garażowe i przemysłowe. Produkcja bram.

Kostka brukowa, brukarstwo, układanie kostki, przygotowanie podłoża, wykonanie podbudowy, usługi wykonawstwa powierzchni z kostki brukowej, produkcja kostki.

Budownictwo drogowe i przemysłowe. Budowa dróg i mostów, roboty inżynieryjne, roboty ziemne. Hale przemysłowe.

Budownictwo - cięcie, wiercenie żelbetu, rusztowania aluminiowe.

Budowa domów drewnianych.

Dźwigi, usługi dźwigowe, wypożyczanie dźwigów.

Instalacje elektryczne, instalacje teletechniczne, montaż, serwis.

Najlepsze firmy budowlane. W tym dziale znajdziesz interesującą Cię ofertę firm z branży budowlanej. Nasz katalog oferuje Ci najlepsze firmy budowlane na wyciągnięcie ręki. Sprawdź naszą ofertę!

Hydraulika, instalacje, studnie, pompy, itp.

Hydraulika, usługi hydrauliczne.

Najnowsze informacje z branży budowlanej. Sprawdź trendy na rynku. Dowiedz się o ważnych wydarzeniach w branży budowlanej.

Instalacje grzewcze, grzejniki, kotły, termy.

Instalacje alarmowe, instalacje antenowe, instalacje telewizji kablowej, instalacje inteligentnych budynków.

Kamieniarstwo, płyty, granity, marmury.

Kominki, piece, usługi zduńskie.

Magazyny, wynajem magazynów, hal, placów, powierzchni, itp.

Materiały budowlane, hurtownie materiałów budowlanych.

Ogrzewanie, instalacje, kotłownie, wymienniki, nawiewy, automatyka pogodowa.

Okna, drzwi, stolarka budowlana.

Osuszanie pomieszczeń, wentylacja i klimatyzacja.

Podnośniki koszowe, usługi podnośnikiem, reklama, obsługa techniczna.

Podłogi, parkiety

Pompy ciepła, klimatyzacja, instalacje.

Prefabrykaty budowlane. Zakłady produkcyjne gotowych prefabrykatów dla budownictwa.

Remonty budynków i budowli, odrestaurowywanie, odnawianie.

Rusztowania dla budownictwa.

Rzeczoznawstwo, rzeczoznawcy budowlani, ekspertyzy, oceny.

Stolarka budowlana - drzwi, okna, bramy. Stolarka drewniana i plastikowa.
Budowa studni, hydroforni, studniarstwo.

Szamba, produkcja szamb, montaż, instalacja.

Wykończenie wnętrz, malowanie, tapetowanie, glazura, terakota, zabudowa wnętrz.

Wyposażenie łazienek.