Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Restauracja Akademia

Nostra sp. z o.o.
ul. Różana 2
02-548 Warszawa
tel. 22 828 99 11
Zakres działalności

Restauracja Akademia w Warszawie to wyjątkowe miejsce, gdzie mogą rozsmakować się Państwo zarówno w tradycyjnej polskiej kuchni jak i nowoczesnych Europejskich smakach. Nasi kucharze dbają o najdrobniejsze szczegóły serwowanych potraw. Wszystkie nasze dania składają się wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Dysponujemy również wyśmienitą kartą win i alkoholi. Na życzenie przygotujemy również dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej.

Akademia jest miejscem, w którym dobrze czują się osoby w każdym wieku. Miła, profesjonalna obsługa i niepowtarzalna atmosfera lokalu sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają.
Tych z Państwa, którzy mają ochotę skorzystania z naszego cateringu również serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową.

Lokalizacja

Drukuj

Restauracja Akademia, restauracja Warszawa, dobra restauracja Warszawa, najlepsza restauracja Warszawa, smaczne jedzenie Warszawa, restauracja Mokotów Warszawa, polecana restauracja w Warszawie, restauracja polska Warszawa, gdzie dobrze zjeść Warszawa