Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

UMILACZ Smartfony, telefony skup, sprzedaż, naprawa

Aleja Józefa Mireckiego 23
41-200 Sosnowiec
tel. 505798385
Zakres działalności

O nas W Umilacz.pl wiemy wszystko o telefonach, smartfonach i tabletach. Przyjdź do nas, by porozmawiać z pasjonatami tych uniwersalnych i niezwykle potrzebnych urządzeń, lub zajrzyj do naszego e-sklepu i umil sobie życie nowym urządzeniem lub gadżetem. Skup i sprzedaż Już od lat sprzedajemy i skupujemy tak nowe, jak i używane telefony komórkowe i smartfony, a także tablety. Dzięki naszemu wprawnemu oku otrzymasz bądź świetnie dopasowany do Twoich potrzeb telefon, bądź błyskawiczną i precyzyjną wycenę. Z Umilacz.pl możesz zyskać i stracić – jak Ci wygodniej – nieodłącznego towarzysza, jakim jest osobisty czy firmowy telefon.

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy, bo lubimy dzielić się wiedzą. Śledzimy aktualności branżowe, dzięki czemu zawsze jesteśmy gotowi Ci doradzić. No, chyba że Ty wiesz więcej – tym bardziej zapraszamy Cię do naszej siedziby! Serwis Nikomu już dziś nie trzeba tłumaczyć, że telefon komórkowy to nie tylko gadżet, ale także narzędzie pracy i komunikacji. Każda ewentualna awaria zawsze jest choćby małym problemem – gdy już Ci się przydarzy, powierz nam jej usunięcie. Pęknięty ekran, nieprzewidziana kąpiel, a może po prostu usnął i nie chce się obudzić? Niezależnie od przyczyny usterki spróbujemy znaleźć rozwiązanie i przywrócić Twój telefon do życia. Atrakcyjne akcesoria Oferujemy kilkaset przydatnych akcesoriów w atrakcyjnych cenach, dzięki którym ułatwisz i umilisz sobie użytkowanie smartfona czy tabletu. Pełen ich wykaz znajdziesz w naszym e-sklepie, ale to nie koniec atrakcji! Na naszych stałych klientów czekają okolicznościowe promocje!

Lokalizacja

Drukuj

komis gsm, naprawa gsm, sprzedaż smartfonów i telefonów, skup telefonów, serwis, samsung, nokia, lg, sony, htc, iphone, myphone, play, plus, orange, heyah,