Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zakres działalności

Grupa Mega Sports powstała 15 lat temu i od początku swego istnienia świadczy usługi z zakresu kompleksowej organizacji eventów sportowych. Naszą specjalnością jest organizacja rozgrywek ligowych dla firm (w koszykówce, siatkówce, piłce nożnej i kręglach) oraz wyjazdów incentive w każde miejsce na świecie. Ministerstwo Przygody to jedna z gałęzi Grupy Mega Sports. Zostało powołane wyłącznie do organizacji niezapomnianych wyjazdów firmowych. Każdy taki wyjazd to dla nas układanka z puzzli - wszystkie, najdrobniejsze elementy muszą być na właściwym miejscu, żeby efektem końcowym była zawsze udana impreza. Naszym celem jest dostarczanie unikalnych emocji i mocnych wrażeń, żeby wzmacniać lojalność i wspierać silne relacje między Wami a Waszymi Klientami.

Mega Sports

Adres

Grupa Mega Sports, Ministerstwo Przygody

01-641 Warszawa
ul. Marii Kazimiery 48A
tel. 022 832 35 50
fax 022 832 35 50
Drukuj

Ministerstwo Przygody powstało jako gałąź działalności Grupy Mega Sports, zajmującej się od 15 lat obsługą firm w zakresie integracji pracowników po godzinach pracy. Działamy na rynku warszawskim, cyklicznie organizując największą sportową ligę biznesu. Poszerzyliśmy naszą ofertę i specjalizujemy się również w organizacji spotkań dla firm: wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, pikniki, turnieje oraz konferencje i szkolenia. Współpracujemy z licznymi ośrodkami i hotelami na całym świecie. Jesteśmy grupą ludzi , której doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala na organizację imprez na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zapewnienie uczestnikom maksymalnych wrażeń. Tworzone przez nas programy pełne są nowatorskich pomysłów oraz w stu procentach wykorzystują poświęcony nam czas, a indywidualne podejście do każdego projektu daje gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych przygód.

organizacja imprez, imprezy firmowe, eventy firmowe, imprezy integracyjne, imprezy motywacyjne, event-marketing, imprezy sportowe, wyjazdy, wyjazdy motywacyjne, wyjazdy sportowe, integracja, event, imprezy