Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Złotnik - Lombard - Grawer \\\\\\\"R.A.J\\\\\\\"

ul. Witelona 14a
59-220 Legnica
tel. (76) 862 18 01
www.zlotnik-lombard.pl
Zakres działalności

Firma Złotnik - Lombard - Grawer \\\\\\\"R.A.J\\\\\\\" to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Podstawowym zakresem naszej działalności są: Skup złota Skup złota Legnica - zajmuje się skupem złota w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. Ceny sprzedaży są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa. Przekonaj się i sprawdź jakie ceny zostały przygotowane na dzień dzisiejszy. Sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii W Naszej ofercie znajduje się duży wybór pierścionków zaręczynowych,obrączek ślubnych,łańcuszków,kolczyków,w atrakcyjnych cenach, brylanty na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie jest gratis! Produkcja - Naprawa biżuterii złotej i srebrnej Dodatkowo trudnimy się wytwarzaniem złotej biżuterii, w ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów.

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy biżuterii złotej i srebrnej. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju przeróbkami: lutowanie łańcuszków, korekta rozmiarów pierścionków i obrączek, uzupełnienie brakujących kamieni, wymiana zapięć, pozłacanie, posrebrzanie i rodowanie wyrobów jubilerskich itp. Zapraszamy do skorzystania z usługi renowacji wyrobów jubilerskich, która przywróci Państwa biżuterii dawną świetność i blask. Usługi grawerskie Zajmujemy się również grawerowaniem biżuterii (obrączki, medaliki, blaszki, bransoletki, nieśmiertelniki, pamiątkowe łyżeczki na chrzest, zegarki itp.) oraz innych przedmiotów takich jak: zapalniczki, breloczki, medale, tabliczki informacyjne i znamionowe, plombownice, sztućce, patery referentki i inne. W roku 2014 poszerzyliśmy swoją ofertę o grawerowanie zdjęć. Na podstawie otrzymanego zdjęcia, jesteśmy w stanie wygrawerować w sposób trwały, jego kopie na złocie, srebrze lub innym metalu miękkim. Nasze prace wykonywane są metodą tzw. grawerowania mechanicznego. Zapraszamy!

 

Lokalizacja

Drukuj

Złotnik, złotnik Legnica, Jubiler, jubiler Legnica, Grawer, grawer Legnica, Usługi jubilerskie, Usługi grawerskie, Naprawa biżuterii, sprzedaż biżuterii, skup złota, zakład, grawerowanie, Lombard