Szukaj

Biura projektowe

Biura projektowe, projektowanie, wizualizacje.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, usługowych, służby zdrowia, oświaty, przemysłowych, inwentarskich, rozbudowy i adaptacje, projekty termomodernizacji, dociepleń i kolorystyki elewacji oraz inwentaryzacje budowlane. Oferujemy pomoc w pozyskaniu map opiniodawczych i do celów projektowych, uzyskaniu niezbędnych opinii i uzgodnień do projektu, uzyskaniu w imieniu inwestora pozwolenie na budowę. Oferujemy nadzór autorski i inwestorski. Zajmujemy się wykonywaniem ekspertyz budowlanych i okresowych przeglądów technicznych budynków. Mamy 25 lat doświadczenia w projektowaniu począwszy od małych garaży aż po wielkopowierzchniowe galerie handlowe. 10 lat doświadczenia w wykonywaniu przeglądów technicznych budynków mieszkalnych, biurowców, usługowych, przemysłowych i innych. 10 lat doświadczenia w wykonywaniu ekspertyz budowlanych - m.in. skutków oddziaływania metra na istniejącą zabudowę w Warszawie. Współpracujemy z najlepszymi konstruktorami, projektantami instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, projektantami dróg, architektami zieleni oraz kosztorysantami, aby przekazać klientowi kompletne, gotowe do realizacji opracowanie projektowe. Zapewniamy profesjonalną usługę Inspektorów Nadzoru i Kierowników Budowy na etapie realizacji inwestycji naszych projektów. Staramy się utrzymywać najwyższy standard oferowanych usług, terminowość ich realizacji, konkurencyjność cen, tak aby nasza oferta spełniła oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy inwestorów indywidualnych, firmy, deweloperów, Wspólnoty Mieszkaniowe i zarządców nieruchomości.

Adres

Agencja Obsługi Inwestycji

Szumanie Pustoły 42
09-226 Zawidz
tel. 608436334

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów stworzonych przez nas jak również ich przygotowywanie nowych na polecenie klientów leży w ofercie naszej firmy. Klienci nasi mogą liczyć na profesjonalną jak też uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej pomocy technicznej, formalno-prawnej projekt domu, który wybierzesz ziści jakiekolwiek Twoje oczekiwanie.

Adres

MTM Styl - projekty domów

ul. Podleśna 14
15-227 Białystok
tel. 85 732 08 79

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Pracownia Projektowa 3koncept.pl świadczy usługi w zakresie projektowania architektoniczno – budowlanego, wykonywania inwentaryzacji budowlanych oraz Świadectw Charakterystyki Energetycznej. Wachlarz usług poszerzony został o internetowe drukowanie wielkoformatowe idrukowanie.pl.

Adres

Pracownia Projektowa 3koncept.pl

ul. Nadrzeczna 15
47-230 Kędzierzyn- Koźle
tel. 77-550 65 95