Szukaj

Przeprowadzki

Zmieniasz mieszkanie, lokal firmowy? Skorzystaj z oferty firm w zakresie profesjonalnych usług związanych z przeprowadzka.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Nasze usługi to: Kompleksowe Przeprowadzki: osób prywatnych, mieszkań, domów, biur i instytucji. Kompleksowe Porządkowanie: piwnic, strychów, poddaszy, lokali Transport: mebli, fortepianów, pianin, kas pancernych, maszyn przemysłowych i możliwość wynajęcia samego kierowcy z autem przystosowanym do przewozu każdego mienia Utylizacja zbędnych rzeczy tj. niepotrzebnych mebli, opróżnianie piwnic, poddaszy, całych domów i wiele innych. Nasi pracownicy zajmą się kompletnym w razie potrzeby demontażem mebli i później ich montażem, spakowaniem wszystkiego co będzie trzeba, następnie zniesieniem, załadunkiem na auto, zabezpieczeniem na czas transportu, przewiezieniem i wniesieniem wszystkich przetransportowanych rzeczy do miejsca docelowego. Dysponujemy darmowymi materiałami do pakowania i zabezpieczania, które są wliczone w Koszty usługi: 1. kartony o różnych rozmiarach i materiały do ich wypełniania (do przewozu sprzętu rtv, agd, książek, porcelany itp.) 2. worki i pojemniki o zwiększonej wytrzymałości (do przewozu odzieży, żywności itp.) 3. specjalne gąbki i folia-strecz (do owijania i zabezpieczania lodówek, pralek, pianin, fortepianów, mebli, różnego rodzaju wypoczynków, w/w rzeczy w punkcie 1 i wiele innych) 4. Folia bąbelkowa i koce (zabezpiecza najbardziej narażone przedmioty jak obrazy, witraże, lustra, antyki) Dbamy o to, aby przewożone mienie było transportowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa Uwaga!! Atrakcyjna oferta cenowa dla każdego Pracujemy 7dni/24h! W razie pytań i wybrania usługi prosimy o KONTAKT. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, porad i zaproponujemy najlepszą opcję dla Ciebie.

Adres

A-Z Przeprowadzki

ul. Łużycka 67
30-693 Kraków
tel. 0-518-496-986

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

TML transportJesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której potencjałem jest kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży, zdobytym poprzez prace w przedsiębiorstwie wiodącym na rynku. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka dla wielu z Was kojarzy się z bardzo skomplikowanymi działaniami, wieloma procedurami oraz bardzo stresującym zajęciem, jakim jest odpowiednia koordynacja transportu, pakowania, demontażu mebli i sprzętów. Dbając o Państwa komfort i wygodę, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami indywidualnych klientów (osób prywatnych) jak również firm na terenie całego kraju i Europy. W ramach naszych działań proponujemy Państwu między innymi: 1. oszacowanie, spotkanie z naszym przedstawicielem, który na miejscu określi wielkość przeprowadzki i przygotuje darmową ofertę, 2. spakowanie i rozpakowanie powierzonego mienia w specjalistyczne opakowania i kartony, 3. odpowiednie zabezpieczenie Państwa rzeczy na czas transportu i wnoszenia 4. możliwość montażu i demontażu mebli, sprzętu agd, rtv, 5. załadunek i rozładunek samochodu, transport pianin, fortepianów, kas pancernych itp. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem na które składają się : - samochody o różnych gabarytach i ładowności, - odpowiednie materiały pakowe tj. pojemnikami, kartony do zapakowania szkła, komputerów, książek oraz kartony do transportu garderoby na wieszakach w pozycji wiszącej. - materiały zabezpieczające mienie (folia bąbelkowa, strecz folia, koce, papier pakowy). - w celu usprawnienia naszych działań używamy niezbędnych przy przeprowadzce wózków, pasów, taśmy oraz etykiet inwentaryzacyjnych, które ułatwiają rozpoznanie zawartości kartonu, - na specjalne życzenie klienta wykonujemy drewniane skrzynie przeznaczone do zapakowania szczególnie wartościowych rzeczy (mebli, obrazów, szklanych blatów itp.) wiecej na: www.tml.wroclaw.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 505840087 507308383

Adres

TML Transport Marcin Lorenc

ul. Łowiecka 9/6
50-220 Wrocław
tel. 507308383
fax 0717072210

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Transport przeprowadzki kompleksowe sprzątanie wywóz zbędnych rzeczy ubezpieczenie OCP faktury VAT uslłgi dla biur firm osób prywatnych mila fachowa ekipa transportowa.

Usługi Kraków Małopolska Katowice Śląsk cały kraj UE 24h 7 dni tygodnia rabaty. Zapraszamy tel 787834342 skayp maniekw

Adres

Bamar Trans

Bolesław - Krążek 14
32-329 Bolesław
tel. 787834342
fax 32 642 41 61