Szukaj

Imprezy, imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne, imprezy, event'y.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Essentiel zapewni Państwu profesjonalną organizację i obsługę imprez, konferencji i akcji promocyjnych Państwa firmy. Dzięki 10 letniemu doświadczeniu naszego zespołu , jesteśmy w stanie sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając naszą firmę, wybierasz doświadczenie, rzetelność profesjonalizm i ponad 300 zrealizowanych projektów. W skład naszej oferty wchodzi: • Organizacja bankietów : Bankiety i gale należą do imprez reprezentacyjnych. Dla tego też ważny jest każdy szczegół. Nasze doświadczenie w obsłudze i praktyka w organizacji pozwalają nadać imprezie odpowiedni charakter poprzez dobór miejsca, zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia, oświetlenia oraz scenografii. Oprawa artystyczna, profesjonalny konferansjer i wyśmienity catering podkreślą wyjątkowość wydarzenia i dostarczą Państwa gościom niezapomnianych wrażeń. • Konferencje, sympozja, kongresy: Skupiamy się na kompleksowej obsłudze i logistyce konferencji. Umiejętnie opracowujemy program pobytu, zapewniamy komfortowe sale oraz najnowsze urządzenia z dziedziny techniki konferencyjnej. • Obsługa biznesowa: Na potrzeby obsługi spotkań biznesowych tworzymy dla naszych klientów całodobowe biuro obsługi korporacyjnej. • Imprezy integracyjne: przygotowywane na zamówienie klienta imprezy tematyczne, warsztaty, zabawy dla dorosłych i dzieci i wiele innych atrakcji stworzonych by przeżyli Państwo niezapomniane chwile.

Essentiel

Adres

Essentiel

ul. Legnicka 7
80-150 Gdańsk
tel. 531771110

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Nasze spotkania integracyjne są tak skonstruowane, aby w swoim przebiegu wymuszały kreowanie podziału ról w zespole: pojawienie się leaderów oraz osób wywiązujących się sumiennie z postawionych przed nimi zadań. Spotkania integracyjne budują sympatie, przyzwyczajają ludzi do siebie; uczą również wydajnie pracować, tworzą przyjaźnie, które przeniesione na grunt codziennej aktywności dają sposobność do zaistnienia bezstresowej, miłej atmosfery w pracy. Dążymy do zaszczepienia w uczestnikach eventów poczucia jedności grupy i potrzeby istnienia wszystkich jej członków do sprawnej realizacji celów firmy. Wyjazdy integracyjne dostarczają niezapomnianych przeżyć, fantastycznej zabawy i niecodziennych emocji. Spotkania integracyjne, pikniki i imprezy firmowe owocują intensyfikacją kontaktów pomiędzy pracownikami. Praca naszej firmy to gwarancja polepszenia codziennej atmosfery w firmie oraz zwiększenia zaufania wewnątrz zespołu. Nasze pikniki i spotkania firmowe to relaks i odpoczynek w atrakcyjnych i niecodziennych okolicznościach. Dla dzieci oferujemy moc atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, zamki etc. programy animacyjne, spotkania okolicznościowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warto! Jesteś ciekaw zapraszamy.

Adres

RECON

ul. Kostrogaj 14 a
09-400 Płock
tel. 608304248

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Gamp Group S.C

ul. K. Gierdziejewskiego 5/272 a
02-495 Warszawa
tel. 530 330 288
Zakres działalności

Firma GAMP powstała z myślą o dostarczaniu ekstremalnej rozrywki grającym w paintball jak i tym, którzy chcą spróbować tej niezwykłej adrenaliny. Paintball jest źródłem niezwykłych emocji oraz doznań. Można tu znaleźć elementy taktyki, logistyki, psychologii, nie wspominając o bardzo dużej dawce adrenaliny i rywalizacji na polu gry. Paintball jest doskonałą formą oderwania się od zmagań szarego dnia w pracy, szkoły. Na naszej hali szybko zapomina się o trudach dnia codziennego. My ze swojej strony wzbogacamy te doznania profesjonalnie przygotowaną pierwszą w europie ogrzewaną halą na najwyższym poziomie! ZAUFAJ PROFESJONALISTOM!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Martafit

ul. Jachtowa 27
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 508190001
Zakres działalności

Organizacja imprez wszelkiego rodzaju eventów,festynów,dożynek,animacje dla dzieci, urodziny. Zapewniamy liczne atrakcje jak wodzirejów i animatorów, olbrzymie chodzące maskotki, dmuchane zamki, wata cukrowa, popcorn, fontanna czekoladowa. Organizujemy kolonie i półkolonie dla dzieci. Wynajmujemy Fotobudke na wesela,studniówki,jubileusze. Prowadzimy centrum treningowe dla dzieci. Przeprowadzamy akcje reklamowe dla firm. Wynajmujemy hostessy.