Szukaj

Księgowość, finanse, podatki

Prowadzenie księgowości, doradztwo finansowe, podatkowe i prawne, rozliczanie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Kancelaria Prawno – Podatkowa FOKUS oferuje profesjonalne usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego. Przedmiotem działalności Kancelarii jest również prowadzenie szeroko rozumianych usług księgowych, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa oraz bieżąca pomoc Klientom w rozwiązywaniu wszelkich kwestii problematycznych związanych z prowadzeniem działalności, niezależnie od jej formy prawnej.

Adres

Kancelaria Prawno - Podatkowa FOKUS Joanna Szymańska

ul. Polna 575
43-376 Godziszka
tel. 33 470 67 62
fax 33 445 17 17
http://podatki-fokus.pl/

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Kasprzyk & Niziołek

ul. Dekerta 6
41-200 Sosnowiec
tel. 660476644
Zakres działalności

Kancelaria utworzona w 1994 roku, obecnie posiada dwa biura w Sosnowcu i Gliwicach. Ogromne doświadczenie, pasja i profesjonalizm to nasze najmocniejsze atuty. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, unikając szablonowych rozwiązań. Staramy się nieustannie doskonalić nasz warsztat, by pozostać najlepszymi w swojej branży. Oferujemy usługi z zakresu doradztwa, optymalizacji podatkowej, wypełniania deklaracji i wniosków, zakładania działalności i innych. Dodatkowo, zapraszamy firmy do udziału w szkoleniach, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski

ul. Lęborska 3b
80-387 Gdańsk
tel. 600850640
Zakres działalności

Nasze biuro rachunkowe od przeszło dziesięciu lat skutecznie prowadzi księgowość klientom z całej Polski. Swoją siedzibę posiada w Gdańsku, w otoczeniu innowacyjnych przedsiębiorstw. Świadczymy usługi kierowane do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Księga przychodów i rozchodów, rozliczenia roczne, deklaracje, czy sprawozdania nie stanowią dla nas problemu. Pomożemy znaleźć odpowiednie przepisy, by jak najkorzystniej rozliczyć swoją firmę. Gwarantujemy pozytywne zakończenie kontroli podatkowej. Dzięki pasji i doświadczeniu wypracowaliśmy najwyższy poziom usług.