Szukaj

Studia urody, salony piękności, kosmetyka

Kosmetyka, stylistyka, upiększanie ciała, usługi kosmetyczne, salony piękności, odnowa biologiczna.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Studio urody ImpresjaNazywam się Katarzyna Marat, jestem dyplomowaną wizażystką i stylistką paznokci. W trzy miesiące od uzyskania dyplomu wizażysty, zakwalifikowałam się do finału Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej organizowanych na Targach Uroda 2003 w Gdańsku. Był to dla mnie ogromny sukces. Od tamtej pory rozpoczęła się moja wielka przygoda z makijażem. Przez ostatnie kilka lat współpracowałam ze znaną na polskim rynku kosmetyków kolorowych marką GOSH. Przez wiele lat współpracy nabyłam ogromnego doświadczenia. Wykonałam tysiące różnych makijaży Paniom w różnym przedziale wiekowym. Moje makijaże podkreślają zalety kobiecej urody, nie przerysowują jej. Nie są teatralną maską, która przysłania kobiece piękno. W mojej pracy zawsze najważniejsze jest zadowolenie moich klientek, a najwyższą zapłatą uśmiech i satysfakcja Pań, które po makijażu czują się zrelaksowane i jeszcze piękniejsze. W podkreślaniu kobiecego piękna makijaż to nie wszystko, równie ważne są zadbane dłonie i paznokcie. Dlatego też od pewnego czasu zajmuję się również stylizacją paznokci. Odbyłam szereg szkoleń, brałam udział w warsztatach, prowadzonych pod okiem najlepszych specjalistów. Wizaż, makijaż, stylizacja paznokci to nie tylko moja praca ale również pasja, której poświęcam się całym sercem. Do mojego Studia serdecznie zapraszam wszystkie Panie, które chcą wykonać profesjonalny makijaż, stylizację paznokci, skorzystać z naszego kameralnego i profesjonalnie przygotowanego solarium jak również uzyskać porady dotyczące wizażu, makijażu, stylizacji oraz pielęgnacji dłoni i paznokci! Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, a każda z Pań traktowana jest indywidualnie.

 

Adres

Studio Urody Impresja Katarzyna Marat

ul. Wielkopolska 28
81-552 Gdynia
tel. 501-349-197

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Zakres działalności

Laser Cosmetic to gabinet specjalizujący się w najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegach, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Adres

Laser Cosmetic

ul. Żeligowskiego 46
90-644 Łódź
tel. 888114196

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Beauty Tower

ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
30-126 Kraków
tel. 126360370
Zakres działalności

Studio Medycyny Estetycznej i Urody Beauty Tower to profesjonalna obsługa, najlepszej jakości kosmetyki i szeroki wachlarz nowoczesnych usług, dzięki czemu wyróżnia się ono na tle innych salonów kosmetycznych. Beauty Tower ciszy się dobrą opinią i dużym gronem zadowolonych klientów w Krakowie. Salon zapewnia kompleksową obsługę z zakresu masażu, medycyny estetycznej, kosmetyki twarzy i ciała oraz wielu innych.